https://www.cvkeskus.ee/634078

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #634078

Keskkonnaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keskkonnalubade (peamiselt õhusaasteloa ja jäätmeloa eriosa) ja keskkonnakomplekslubade taotluste koostamine. Töö raames on vajalik ka luba vajavate ettevõtete külastamine ja loataotluste koostamiseks vajaliku info koondamine (sh kliendiga suhtlemine läbi erinevate infokanalite), samuti ettevõtete nõustamine keskkonnaküsimustes (sh keskkonnalase aruandluse koostamine). Tööülesannete hulka kuulub ka keskkonnamõju hindamistes osalemine ja erinevate eksperthinnangute koostamine.


Nõudmised kandidaadile

Keskkonnaalane kõrgharidus, autojuhiluba, eelnev kokkupuude keskkonnalubade taotlustega. Vajalik on kohusetunne, täpsus ja iseseisva töö tegemise oskus.
Kasuks tulevad matemaatika ja keemia alased teadmised ning erialatarkvarade kasutusoskus (Aermod, Aeropol, Airviro vms; Mapinfo, Arcgis vms) ning kontoritarkvara (Word, Excel) kasutusoskus heal tasemel.


Ettevõte pakub

Erialast tööd meeldivas väikeses ja professionaalses kollektiivis. Pakume paindlikku tööaega (võimalik ka vähendatud töökoormusega töö ja/või osaline kodukontoris töötamine).


Tööpakkumise number
#634078

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

LEMMA OÜ omab pikaajalist kogemust keskkonnakonsultatsiooni valdkonnas. Koostame keskkonnalubade taotlusi, keskkonnamõju hindamisi, erinevaid keskkonnaalaseid eksperthinnanguid. Teostame müra ja õhukvaliteedi modelleerimisi.

Vaata rohkem