Värsked tööpakkumised

Keretöökoja meister (Kohtla Järve / Jõhvi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455949

Tööpakkumise number

455949

Töö kirjeldus

Sõidukite remondi- ja hooldustööde korraldamine. Keretööde meister teostab sõidukite ülevaatuse, fikseerib kahjustused, koostab remondikalkulatsiooni, tellib vajalikud varuosad ja juhib vahetut remonditööde teostamist.

Töö eeldab aktiivset suhtlemist nii klientidega kui ka kindlustusandjatega.

Nõudmised kandidaadile

- erialane haridus
-valmidus meeskonnatööks ja pidevaks enesearendamiseks
-väga hea suhtlemisoskus
-eesti ja vene keele oskus nii kirjas kui ka suhtlemistasandil
-korrektsus, täpsus, lojaalsus ning töötahe ja pingetaluvus
-autojuhilubade olemasolu
-Nõuded programmi oskustele: Cabas

Ettevõte pakub

-stabiilset ja pikaajalist töökohta
-huvitavat vastutusrikast tööd
-firmasiseseid soodustusi
-koolituste võimalusi
-sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1500 EUR kuus

BCA Autoekspert OÜ tegutseb alates 2002. aastast. Meie ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on sõidukite hooldus- ja remonditööd ning värvi- ja keretööd. Koostöös kindlustusseltsidega tegeleme avariiliste autode kahjukäsitlusega, milleks kasutame normeerimistarkvara WINCabas. Klientide rahulolu tagamiseks oleme oma ettevõttes juurutanud kvaliteedijuhtimissüsteemi, mis vastab standardi ISO 9001:2008 nõuetele (sertifikaat Nr.K-130/G45) ja on AS Metrosert regulaarse järelvalve all. Jätkuvalt pakume teostatud töödele mõõdukaid hindu ja lühikesi tähtaegu.