Värsked tööpakkumised

Keretöökoja meister (Kohtla-Järve / Jõhvi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545973

Tööpakkumise number

545973

Töö kirjeldus

Aktiivne suhtlemine klientidega - kahjude vormistamine, sõidukikahjude ülevaatamine, otstarbeka remondikalkulatsiooni koostamine ja kindlustusandjatele edastamine. Remondiloa saamisel tellib meister vajalikud varuosad ja planeerib tööd vastavalt kooskõlastatud kalkulatsioonidele. Juhib remonditööde käiku, nende valmimisel teostab järelkontrolli ning veendub sõiduki korrasolekus, vajadusel ka proovisõiduga. Tunneb teenindusejärgselt huvi, kas klientide ootused said täidetud ning kasutab saadud tagasisidet teenuse parendamiseks.

Nõudmised kandidaadile

-erialane haridus
-varasem töökogemus
-väga hea suhtlemisoskus
-eesti ja vene keele oskus nii kirjas kui ka suhtlemistasandil
-valmidus meeskonnatööks ja pidevaks enesearenguks
-korrektsus, täpsus, lojaalsus ning töötahe
-autojuhilubade olemasolu
-kasuks tuleb oma kliendibaasi olemasolu

Ettevõte pakub

-eneseteostus võimalust ja pikaajalist töökohta
-motiveerivat palgasüsteemi
-huvitavat ja vastutusrikast tööd
-firmasiseseid soodustusi
-koolitusi
-sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1200 EUR kuus

BCA Autoekspert OÜ tegutseb alates 2002. aastast. Meie ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on sõidukite hooldus- ja remonditööd ning värvi- ja keretööd. Koostöös kindlustusseltsidega tegeleme avariiliste autode kahjukäsitlusega, milleks kasutame normeerimistarkvara WINCabas. Klientide rahulolu tagamiseks oleme oma ettevõttes juurutanud kvaliteedijuhtimissüsteemi, mis vastab standardi ISO 9001:2008 nõuetele (sertifikaat Nr.K-130/G45) ja on AS Metrosert regulaarse järelvalve all. Jätkuvalt pakume teostatud töödele mõõdukaid hindu ja lühikesi tähtaegu.