Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337613

Kelner/ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne ja meeldiv klienditeenindus
jookide ja toidu serveerimine

Ootused kandidaadile

aktiivsus
eelnev müügitöö kogemus
eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
esinduslik ja korrektne välimus
kohusetundlikkus ning korrektsus
pingetaluvus
sõbralikkus ja teenindusvalmidus

Ettevõte pakub

heale tegijale väärilist tasu
koolitust
tööaega graafiku alusel
tööd meeldivas kollektiivis

Tööpakkumise number
#337613

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. mai 2014
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2014

Otsime oma nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi samasuguseid ettekandjaid/kelnereid. Eriti on oodatud eelneva töökogemusega kandidaadid. Pakume heale teenindajale õiglast palka, koolitusi ja meeldivat töökeskkonda. Ootame kohusetundlikkust, pingetaluvust ja kliendisõbralikkust.

Vaata rohkem