Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339919

Kelner/ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine
jookide/söökide tutvustamine ning soovitamine
aktiivne osalemine meeskonnatöös
arveldamine klientidega
igapäevane aruandlus
laua katmine ja koristamine

Ootused kandidaadile

abivalmidus
ausus ja usaldusväärsus
avatus ja rõõmsameelsus
eelnev töökogemus
hea suhtlemisoskus eesti, vene ja inglise keeles
kohusetundlikkus ning korrektsus

Ettevõte pakub

ajakohast töökeskkonda
erialast enesetäiendamisvõimalust
häid töötingimusi
huvitavat tööd kaasaegses arenevas firmas
konkurentsivõimelist töötasu
põhi- ja tulemustasu
tasuta koolitust
uusi kogemusi
vahetustega tööd graafiku alusel
väljakutset rakendada oma oskusi ning ideid uute teenuste ja toodete väljatöötamisel ja juurutamisel
võimalust enesearenguks

Lisainfo

Kindlasti vajalik Eesti-Inglise keel, soovitav ka Soome- Vene, Otsime vaid eelneva korraliku kogemusega teenindajaid, kellele meeldib teenindaja töö.
CV-le palume lisada pilt ja kaaskiri.

Tööpakkumise number
#339919

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

Al Bastione:

- Itaaliapärane kohvik hommikusel Viru tänaval, kohapeal valmistatud suussulavate Croissantidega, aroomse kohvi ja armsa teenindusega

- Ristorante - Pizzeria: kaasaegne kivipõhjaga, puuküttega pizzaahi, milles keerutab suurepäraseid pizzasid, meie Itaallasest pizzajolo
söegrillil valmistab suussulavaid maitseidmeie Armeenlasest grillmeister
Peakokk Marco lemmikiuteks on magustoidud, Itaaliapärased salatid, pastad, risotto ja suupisted
Kõige selle kõrvale, on meil ainulaadne ja täiuslik valik Itaalia veine

- Bastioni aed, Vanalinna suurim sisehoov oma tuntud headuses, läbi suve muusikaprogrammid, mõnus olemine

Vaata rohkem