Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #426802

Kelner/ettekandja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne teenindamine a la carte restoranis ning terrassil
Toitude ning jookide serveerimine vastavalt etiketile
Töö kassasüsteemiga Micros

Ootused kandidaadile

Rõõmsameelsus ja särasilmsus
Varasem töökogemus ja enese määratlemine suurepärase klienditeenindajana
Väga hea eesti ja inglise keele oskus
Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
Initsiatiivikus, kohusetundlikkus, ausus, täpsus, paindlikkus ja hea meeskonnatööoskus

Kasuks tuleb

Eelnev töökogemus a la carte restoranis
Soome ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Tööd ühes Pärnu parimas restoranis
Töötasu vastavalt töökogemusele
Kaasaegset töökeskkonda
Tööd graafiku alusel
Koolitusi ja arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#426802

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2016

Rannahotell avati esmakordselt 1937. aastal, misjärel sellest kujunes Pärnu üks sümbolitest.
Nüüd, 79 aastat hiljem, on Sul taaskord võimalus teha ajalugu.
2016. aasta maikuus taasavati Rannahotell pärast täielikku renoveerimist.
Tule meie meeskonda ja aita üles ehitada Pärnu esindushotell!

Vaata rohkem