Värsked tööpakkumised

Kelner-kohvimeister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182530

Tööpakkumise number

182530

Töö kirjeldus

Eelkõige pead sa oskama valmistada head kohvi ja kohvijooke.
Ootame, et oled kogemustega ja tead, mida oodatakse väga healt teenindajalt. Seega oled kiire, viisakas, abivalmis ja üllatad oma kliente!
Hoiad korras müügisaali; suudad ette valmistada kauni peolaua ja oskad teenindada ka metropoliite.
Vastad telefonikõnedele ja seda mitmes keeles, vastavalt vajadusele.
Hindad kõrgelt meeskonnatööd, oled meie paadis!

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus antud valdkonnas
eesti, inglise ja vene keele oskus
iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
meeskonnatööle orienteeritus
positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

lõbusat ja sõbralikku kollektiivi
palka vastavalt töötulemustele
tööd graafiku alusel
palju tööd

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. august 2009
Kuulutus sisestati:
13. august 2009

Chocolaterie de Pierre kohvikud on loodud suure hoole ja armastusega kõigi maiasmokkade rõõmuks. Tartus Raeplatsil asuvast kohvikust kostub juba varahommikul kohvikäppade koksimist ja mõnusat jutusuminat.
Meie koogid ja trühvlid on meister Pierre loodud käsitöötoodang; samuti teeme ise kõik šokolaadijoogid, tordid ja muu meil pakutava. Sügis-talvistel õhtutel süütame küünlad, kuulame head muusikat ja tunneme rõõmu klientidest, kes toovad siia positiivset energiat. Pierre on kohvik sõna tõsises mõttes.
Tere tulemast meie rõõmsasse perre !