Värsked tööpakkumised

Kelner- ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369101

Tööpakkumise number

369101

Töö kirjeldus

Pakume tööd hotelli hommikusöögi- ja restorani à la carte teenindajatele, kelle ülesandeks on klientide teenindamine ja kliendi heaolu eest hoolitsemine.

Nõudmised kandidaadile

- Oled abivalmis ja tähelepanelik
- Sa naudid teenindamist
- Oled isiksus ja jääd meelde
- Sõbrad on sulle öelnud, et võiks olla näitleja
- Sa naudid tähelpanu ja oled enesekindel
- Oled aus ja kohusetundlik
- Omad kõrget pingetaluvust
- Sul on positiivne ellusuhtumine
- Sulle meeldib meeskonnatöö
- Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles
- Sul on keskharidus

Ettevõte pakub

- Mitmekülgset ja huvitavat tööd
- Võimalust panna ennast proovile nõudlike inimestega
- Õppida müügitööd
- Enesetäiendamisvõimalusi
- Kaasaegset töökeskonda
- Professionaalset meeskonda
- Mõistvat juhtkonda
- Tööd graafiku alusel
- Konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

- Kasuks tuleb eelnev kogemus teenindajana toitlustusettevõttes

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. märts 2015
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2015

Restoran - lounge Polpo otsib klienditeenindajaid.
Restoran Polpo maja ajalugu ulatub 16. sajandi teise poolde. Selle aja jooksul on maja tundnud nii tütarlastekooli hella kätt, maani mahapõlemist kui ka õllevabriku maiku. Teenides 20.sajandi alguses mõnda aega kohvik-veinibaari kliente, sai sajandi lõpu poole majast õllerestoran, mis muutus meelispaigaks paljudele.

Arvestades pikka ning teguderohket ajalugu üritab restoran Polpo hoida ajaloo hõngu lisades sellele „lihtsuses peitub võlu“ tänapäevast tooni. Restoran Polpo ammutab inspiratsiooni Eesti traditsioonist ja Lõuna-Euroopa temperamendist. Ootame Teid!