Värsked tööpakkumised

Kelner / Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422200

Tööpakkumise number

422200

Töö kirjeldus

Suurepärase teeninduse pakkumine meie fine dining restoranis Alexander Pädaste Mõisas Muhu saarel.

Nõudmised kandidaadile

Oled:
- rõõmsameelne ja energiline,
- sul on eelnev töökogemus fine dining restoranis,
- oled hea suhtlusoskusega ja valdad inglise keelt,
- sa soovid õppida ja areneda ega karda uusi väljakutseid,
- oskad iseseisvalt mõelda, olla enesekriitiline ega karda tööd,
- soovid töötada eemal linnakärast

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd
  • professionaalset meeskonda ja suurepärast meeskonnavaimu
  • väljaõpet töö käigus
  • suurepäraseid töötingimusi ja väärikat töötasu
  • supersoodsat kohapealset majutusvõimalust ja toitlustamist töövahetuste ajal
  • väga laialdasi arenemisvõimalusi

Lisainfo

Oled huvitatud? Kuidas liituda meie meeskonnaga?

Kui oled huvitatud ja sooviksid saada rohkem teada töövõimalustest Pädaste mõisas, saada email töösoovi, pildiga CV ja motivatsioonikirjaga.

Lisainformatsiooni Pädaste Mõisa ja meie spa kohta leiad meie kodulehelt www.padaste.ee

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
6. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
8. mai 2016

Pädaste Manor - a small luxury resort and spa on Lääne-Eestis Muhu saarel oma külalisi tervitav viietärni hotell. Oleme tuntud sihtkohana paljurännanud klientidele, kes hindavad meie lihtsat luksust. Me pakume külalislahket teenindust oma hotellis, innovatiivset ja väljakutseteküllast köögikunsti oma restoranides ning maailmaklassi spamõnusid. Meie restoran Alexander on viiel korral pärjatud Eesti parima restorani tiitliga ja oleme esindatud White Guide restoranigiidis.
Kliendid külastavad meid just sellepärast, et hindavad meid ja meie poolt pakutavat. Muhu ja tema Baltimeres asuvate naabersaarte kultuur ja traditsioonid on olnud meie inspiratsiooniallikas hotelli avamisest saati juba pea 20 aastat.

Pädaste Mõis tööpakkujana
Pädaste meeskond on noor nii aastate kui hinge poolest. Meie rahvusvahelised kliendid tulevad erinevatest maadest ja erinevatelt elualadelt. Me hindame ja tervitame mitmekesisust ja pakume võrdseid töövõimalusi kõigile kandidaatidele sõltumata rahvusest.