Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #271643

Kelner / Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine meie fine dining restoranides.
Töö Pädaste Mõisa Alexander restoranis ja Meremaja restoranis Muhu saarel.

Ootused kandidaadile

Ootame esinduslikku, hea suhtlemisoskusega inglise keelt valdavat professionaalse töössesuhtumisega ja eelneva "fine dining" restorani kelneri / ettekandja
töökogemusega kandidaati.

Ettevõte pakub

  • Suurepäraseid töötingimusi
  • Head palka
  • Majutusvõimalust
  • Töö on hooajaline: 1. juuni - 31. august. Sobiva kandidaadi korral ei välista ka hilisemat töösuhet.

Lisainfo

Oled huvitatud? Kuidas liituda meie meeskonnaga?

Kui oled huvitatud ja sooviksid saada rohkem teada töövõimalustest Pädaste mõisas, saada email töösoovi, pildiga CV ja motivatsioonikirjaga.

Lisainformatsiooni Pädaste Mõisa ja meie spa kohta leiad meie kodulehelt www.padaste.ee

Tööpakkumise number
#271643