Värsked tööpakkumised

Kelner / ettekandja reisiparvlaevale "Viking XPRS"

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 560203

Tööpakkumise number

560203

Töö kirjeldus

Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale m/s "Viking XPRS" restoranidesse ja kohvikutesse kogemustega ettekandjaid ja kelnereid, kes asendaksid puhkusel ning haiguslehel viibivaid töötajaid.

Nõudmised kandidaadile

• eelnevat töökogemust restoranis vähemalt 2 aastat
• eesti, inglise ja soome keele valdamine heal suhtlustasemel
• väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
• kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
• korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel

Kasuks tuleb kehtivate meredokumentide olemasolu!

Ettevõte pakub

• motiveerivat töötasu
• sõbralikku töökollektiivi
• kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
• ettevõttes kehtivaid soodustusi

Asukoht:
Eesti
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2018

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.