Värsked tööpakkumised

Kelner, Ettekandja / Официант

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505606

Tööpakkumise number

505606

Töö kirjeldus

Restoran DOM Tallinna vanalinnas ühendab suurepärast kööki, provance´iliku interjööri ja imelist asukohta ühes turstide meelispaigas kauni Raekoja platsi ja armsate keskaegsete hoonete vaatega.
Restorani köök on inspireeritud kohalikust loodusest ja eestlaste poolt ihaldatud värsketest toorainetest.
Oma meeskonda otsime särasilmseid ja rõõmsameelseid teenindusele ja müügile orienteeritud inimesi.

- lauateenindus
- teeninduspindade üldine korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- ametialane kogemus
- kohusetundlikkus, korrektsus
- viisakus, sõbralikkus, abivalmidus
- head kombed ja suhtlemisoskus
- eesti-, inglise- ja vene keele valdamine suhtlustasandil (kasuks tuleb ka soome keel)

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu
- meeldivat, töökat ja sõbralikku meeskonda
- inspireerivat ja stiilset töökeskkonda
- tööalaseid koolitusi
- paindlikku töö- ja puhkusegraafikut
- eneseteostust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
7. november 2017

Restoran DOM - kohalikust loodusest inspireeritud köök!