Värsked tööpakkumised

Kelner-baarmen lobby baari (Tallink Hotels)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500846

Tööpakkumise number

500846

Firma nimi peidetud Kelner-baarmen lobby baari (Tallink Hotels)

Töö kirjeldus

  • hotelli külastajatele erinevate alkoholivabade ja alkohoolsete kokteilide valmistamine ja serveerimine lobby baaris

Nõudmised kandidaadile

  • omad eelnevat töökogemust baarmenina
  • oled orienteeritud heale klienditeenindusele
  • Sulle sobib meeskonnatöö
  • positiivne mõttelaad on Sulle omane
  • valdad eesti ja inglise keelt ning kasuks tuleb soome keele oskus

  • stabiilset tööd Eesti suurima ja mainekaima tööandja juures, meie rahvusvahelises meeskonnas töötab täna ca 7000 töötajat
  • tööks vajalikku väljaõpet abivalmi juhendaja käe all
  • tublimatele arengu- ja karjäärivõimalusi ettevõttes
  • sõbralikku meeskonda
  • hulgaliselt erinevaid ettevõtte soodustusi nii merel kui maal

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2017

Tallink Hotels on Eesti suurim hotellikett. Hotelliketti kuulub neli hotelli
Tallinnas - Tallink City Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel, Tallink
Express Hotel ja Pirita SPA Hotell ning üks hotell Riia kesklinnas -
Tallink Hotel Riga. Igal aastal peatub meie hotellides kokku üle 300 000
külalise, kellele me pakume meeldejäävaid ja kordumatuid hetki ning
kirkaid emotsioone.