Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343861

Kehalise kasvatuse õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame oma kooli osalise koormusega poiste kehalise kasvatuse õpetajat, kelle ülesandeks on õpilastes huvi tekitamine liikumise vastu ja liikumistegevustega
õpilaste mitmekülgse arengu toetamine.

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline ja/või kehakultuurialane kõrgharidus;
  • eripedagoogilised pädevused;
  • tasakaalukus ja positiivne maailmapilt;
  • kasuks tuleb töökogemus eriliste lastega ja kokkupuude füsioteraapiaga.

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd;
  • võimalust positiivselt mõjutada laste ja noorte elu;
  • rõõmsameelseid ja toetavaid töökaaslasi.

Tööpakkumise number
#343861

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
26. mai 2014

Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigi põhikool tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli õppekeel on eesti keel. Õpingute alusdokumendiks on „Põhikooli riikliku õppekava” alusel koostatud kooli õppekava. Koolis tegutsevad järgmised hariduslike erivajadustega õpilaste klassid:
1) klassid tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele;
2) väikeklassid autismispektri ning aktiivsus- ja tähelepanuhäiretega õpilastele.

Vaata rohkem