Värsked tööpakkumised

Kehalise kasvatuse õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 229386

Tööpakkumise number

229386

Töö kirjeldus

Kehalise kasvatuse tundide andmine ja sportliku eluviisi propageerimine.

Nõudmised kandidaadile

Saue Gümnaasium eeldab oma uuelt õpetajalt vastavat erialst haridust ja soovi õpetada ja kujundada lapsi meeldivas töö - ja arengukeskkonnas.

Pakume kaasaegset töökeskkonda ja konkurentsivõimelist palka koolisüsteemis.

Lisainfo

Töö põhikoolis ja gümnaasiumi astmes.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
26. mai 2011

Saue Gümnaasium on 780 õpilasega munitsipaalkool Tallinna lähedal. Pakume õpilastele kaasaegset arengukeskkonda ja õpetajatele meeldivat töökeskkonda motiveeritud õpilaste ja toredate kolleegidega.