Värsked tööpakkumised

Keevitusseadmete suunitlusega hooldetehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366040

Tööpakkumise number

366040

Töö kirjeldus

• Keevitusseadmete, tööriistade ja muude seadmete hooldus ja remont Peterburi tee Stokkeri hoolduskeskuses ning klientide juures üle Eesti.

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus, soovitavalt tehniline eriharidus
• soovitavalt eelnev töökogemus antud valdkonnas
• tehniline taip
• eesti ja vene keele oskus
• täpsus ja korrektsus
• teadmised elektrist, elektroonikast
• valmisolek komandeeringuteks Eesti piires

Ettevõte pakub

• tööd professionaalses ja toetavas meeskonnas
• häid töötingimusi ja korralikke töövahendeid
• täiendkoolitusi
• motiveerivat töötasu ja toredaid ühisüritusi
• ametiautot

Töökoht asub Tallinnas, Peterburi tee 44 paiknevas Stokkeri tööriistakeskuses

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2015

Oled Sa tabanud end mõttelt, et otsid elus põnevaid väljakutseid ning Su võimed ja oskused vajaksid arenemiseks head ja motiveerivamat töökeskkonda? Eesti ja Baltikumi suurim tööriistade ja seadmete müügikett Stokker ootab just Sind oma ridadesse, et uusi sihte saavutda. Stokker on esindatud 27 Baltikumi linnas ning pakub oma keskustes ja müügiesindajate vahendusel laia tööriistade ja seadmete valikut, mis hõlmab üle 100 000 erineva toote paljudelt maailma tunnustatuimatelt tootjatelt. Lisaks pakume hooldus- ja remonditeenuseid.
Ära lase oma võimetel ja ambitsioonidel vaka all vinduda, vaid tule ja ühendame jõud!