Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667065

Keevitusinsener

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jüri / Aruküla, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 10. september 2020
Kuulutus aegub: 8. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Keevitusinseneri eesmärk on tagada kõikide projektide edukas keevitusalane elluviimine.

Sa vastutad:

* projekti keevitusalase dokumentatsiooni koostamise eest

* keevitustehnoloogia atesteermise eest NoBoga

* keevitustehnoloogiate määramise eest

* keevitajate sertifi tseerimiseks ettevalmistamise eest

* keevitustehnoloogia kasutamise kontrollimise eest

Ootused kandidaadile

* Oled oma olemuselt korrektne, koostöö-valmis, hea stressitaluvusega, vastutustundlik ja initsiatiivikas

* Tunned hästi süsinik- ja roostevabasid materjale, omad varasemat töökogemust IWE’na, lisaks on Sul IWE diplom ning suhtled eesti, inglise ning vene keeles

Estanci eesmärk tööandajana on rikastada inimeseks olemise kogemust, viies seda ellu läbi väärtuspõhise juhtimise. Meie töötajad hindavad ja naudivad rollikeskset autonoomsust, motiveerivat tasu ja hüvede paketti, lisaks palju ühiseid ettevõtmisi ning võimalust kuuluda maailmatasemel meeskonda.

Tööpakkumise number
#667065

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
10. september 2020

Estanc AS missiooniks on valmistada protsessitehnikat, mis aitab kaasa maailma jätkusuutlikumaks muutmisele.
Ettevõtte põhitoodanguks on: survemahutid, tehnoloogilised mahutid ja kütusemahutid. Mahuteid valmistatakse nii projektikeskse kui ka sarjatoodanguna. Materjalidena kasutatakse süsinikterast, roostevaba terast ning eriteraseid surveseadmete valmistamiseks.
Alates 1996. aastast on Estanc AS 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie ärist 95% moodustab eksporttoodang.

Vaata rohkem