https://www.cvkeskus.ee/238314

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Keevituserialade kutseõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238314

Tööpakkumise number

238314

Töö kirjeldus

Praktilise väljaõppe läbiviimine kooli õppetöökodades keevituseriala ja keskkonnatehnika eriala õpilastele.


Nõudmised kandidaadile

Kutseõpetaja kvalifikstsiooninõuetele vastavus :
1. Kutsepedagoogiline või muu pedagoogiline kõrgharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaź õpetataval kutse-, eri- või ametialal ja läbitud 320t. kutsepedagoogika kursus või
2. Kõrg- või keskeriharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas, vähemalt kolmeaastane erialase töö staaź ja jätkuv erialane töö õpetataval kutse-, eri- või ametialal.

Praktilise töö kogemus keevitajana.


Ettevõte pakub

Heade erialaste oskustega töötajale, kes on motiveeritud tegema oma tööd kvaliteetselt ja vastutustundega konkurentsivõimeline palk. Kaasaegsed töötingimused vastvalminud uues õppetöökojas. Korraline puhkus talvisel koolivaheajal ja juuli kuus suvel. Erialane täiendkoolitus (ka välisriikides).


Lisainfo

Töötamine valdkonnajuhi/juhtivõpetaja alluvuses, kes planeerib valdkonna õpetajate töökoormuse jaotuse kuude lõikes, garanteerib vajalike töövahendite ja materjalidega varustatuse praktilise väljaõppe perioodideks, peab sidet tööandjate ja kutseliitudega, aitab ettevalmistada õpilasi kutseeksamiteks, vabariiklikeks konkurssideks. Suunab õpetajaid täiendkoolitustele, õppekäikudele õpilastega, teeb koostööd kooli teiste valdkondade juhtidega.


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
1. september 2011

FIRMA NIMI PEIDETUD

Rakvere Ametikool on suurim kutseõppeasutus Lääne-Virumaal, milles õpib päevases õppevormis 850-900 õpilast erinevates erialavaldkondades. Õppijad on eelnevalt omandanud kas põhihariduse või keskhariduse. 2010 aastal valmis Rakvere Ametikooli uus B korpus - õppetöökojad ja erialaklassid. Hetkel renoveerimisel kooli peahoone, milles alustame õppetööd taas järgneval õppeaastal. Koolil on õpilaskodu. Täiskasvanute koolituse osakonnas osaleb täiend- ja ümberõppekursustel igal aastal 900 - 1000 täiskasvanut.