Keevituse tehnoloog
Tööpakkumise number #730477

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Keevitusstandardi EVS-EN ISO 3834-1 kuni EVS-EN ISO 3834-6, EN1011-1 kuni EVS EN 1011-4 tundmine ja nõuete rakendamine

  • Keevitusalase dokumentatsiooni ettevalmistamine ja juurutamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidust (soovitavalt inseneri- või tehnilisel erialal)

  • Tootmistöö kogemust

  • Teadmisi roostevaba terase, süsinik terase ning alumiiniumist lehtmaterjali keevitamisest

  • Jooniste lugemise oskust

  • Meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust, probleemide lahendamise oskust

  • Valdad eesti ja inglise keelt suhtlustasandil

  • Stabiilset töösuhet, põnevaid töövahendeid, rohkelt väljakutseid pakkuvat tööd ning karjääri loomise võimalust rahvusvahelises ettevõttes

  • Erialaseid koolitusi

  • Täiendavat tervisekindlustust

Tööpakkumise number
#730477

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021
Keevituse tehnoloog Keevituse tehnoloog

HANZA Mechanics Tartu AS

HANZA Mechanics Tartu kuulub kiirelt arenevasse HANZA gruppi, mille tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Hiinas. HANZA Tartu on spetsialiseerunud peenmehhaanika, elektroonika ja kooste allhanketöödele. Tartu tehastes töötab kokku ligi 500 inimest ning meil on üks laiaulatuslikemaid mehaanika masinaparke kogu Eestis. Omame ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 sertifikaate.

Vaata rohkem