Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554298

Keevitajad

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Laevades, tehastes erinevate torude keevitus ja paigladus (must metall ja roostevaba).
- Laevades Kaabliredelite pigaldamine, keevitamine (must metall ja roostevaba).

Описание работы
-на кораблях, заводах сварка и установка труб( чёрный металл и нержавейка)
-на кораблях сварка и установка кабельных трасс (чёрный металл и нержавейка )

Ootused kandidaadile

- Koolitus ja vähemalt 3-5 aastast töökogemust antud alal.
- Kandideerida võivad, kellel on vähemalt üks järgnevatest sertifikaatidest:
135/136, 111, 141
- työturvallisuuskortti, tulityökortti, Soome veronumero
- Kasuks tuleb Inglise keele, Soome keele oskus.
-Jooniste lugemise oskus, iseseisev mõtlemine.
-Kasuks tuleb oma auto kasutamise võimalus.

Требования к кандидатам
-минимально 3-5 лет работы в данной области
-Кандидировать могут те, у кого имеется хотя бы один из данных сертефикатов : 135/136, 111, 141
-työturvallisuuskortti, tuityökortti, финский налоговый номер, также пойдёт на пользу умение читать чертежи и способность самостоятельного мышления, владение английским либо финским языком, возможность использывания личного транспорта

Ettevõte pakub

-Konkurentsivõimeline palka
-Stabiilset tööd
-Sõbralik meeskond
-Majutust

Фирма предлагает
- конкурентноспособную заработную плату
-стабильность
-проживание

Lisainfo

Transport Soome ja majutus on ettevõtte poolt.
Töötajaid testitakse enne tööle asumist.

Tööpakkumise number
#554298

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 18 - 20 €/tunnis
Kuulutus aegub:
27. september 2018
Kuulutus sisestati:
29. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Keevitajad