Keevitaja
Tööpakkumise number #831530

Keevitaja

TORM METALL OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

Otsime oma nooruslikku kollektiivi heal tasemel MIG/MAG keevitajat, kasuks tuleb TIG keevitustööde oskus.
Kandidaadi tööülesanneteks on toodete/detailide keevitamine, töötlemine, punktimine ja valmistamine vastavalt etteantud tööjuhistele ja joonistele.

Ootused kandidaadile

* Erialane haridus ja/või vähemalt 2-aastane töökogemus keevitajana
(1mm-10mm on põhiline);
* oskus töötada ketaslõikuriga;
* keevitusstandardite ISO5817 (B, C; D tasemed);
* keevitusseadmete häälestamine, detailide rakistamine;
* jooniste lugemise oskus;
* musta, roostevaba ja alumiiniumi ning nende sulamite tundmine;
* ausus, täpsus, kohusetundlikkus, korrektsus;
* väga hea eesti keele oskus suhtlemisel (töökeel on eesti keel).

* väga korralikke ja kaasaegseid töövahendeid Fronius ja CEA;
* täiendavat väljaõpet kohapeal;
* kaasaegseid töötingimusi-Siegmundi lauad;
* toetavat nooruslikku meeskonda;
* spordikompensatsiooni.

Töökoht asub Tartus!

Tööpakkumise number
#831530

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
KEEVITAJA-KOOSTAJA RESTMEC OÜ
Alates 1700 €/kuus
2 päeva jäänud
KEEVITAJA-KOOSTAJA RESTMEC OÜ • Tartu
Tartu
3 näd. tagasi
Підходить і для українців
KEEVITAJA (ROOSTEVABA, ALUMIINIUM, MUST) TOCI OÜ
8 - 12 €/tunnis
KEEVITAJA (ROOSTEVABA, ALUMIINIUM, MUST) TOCI OÜ • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
KEEVITAJA KATERAS OÜ
4 p. tagasi
KEEVITAJA KATERAS OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
AUTOTEHNIK kevvai autoteenindus OÜ
1200 - 2500 €/kuus
AUTOTEHNIK kevvai autoteenindus OÜ • Tartu