Värsked tööpakkumised

Keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586452

Tööpakkumise number

586452

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on keevitustööde (must metall) ettevalmistamine, tarindi koostamine vastavalt joonistele, keevisliidete teostamine ning järeltöötlus ja tulemuste kontroll.

Tööaeg on E - R kell 8.00 -16.30, lõuna kell 12.00 - 12.30,
Meie ettevõttes on kollektiivpuhkus 2 osas, 2+2 nädalat

Nõudmised kandidaadile

  • MIG/MAG keevituse oskus
  • erialane haridus või töökogemus
  • jooniste ja koosteprojektide lugemise oskus
  • tehniline taip
  • kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, ausus

  • mugavad söögi-, pesemis- ja riietusruumid, firma poolt tööriided, kõik vajalikud isikukaitsevahendid, toetame sportimist, korraldame firmaüritusi, võimaldame lisapuhkusepäevi vastavalt staažile,
  • pakume arvestatavat soodustust oma toodangu ja firmariiete soetamisel,
  • pakume stabiilset tööd (ettevõttel pole maksuvõlgu, mitmete töötajate staaž Respos on 20 -27 aastat, paljude isade eeskujul on ka nende pojad meil tööle asunud)
  • sõbralikku kollektiivi, rahulikku ja asjalikku töökeskkonda.

Lisainfo

Lisainfo: Olle Kask, olle(ät)respo.ee
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
20. märts 2019

AS Respo Haagised on ligi 130 töötajaga sõiduauto järelhaagiseid tootev ettevõte Tõrvandis Tartumaal.
Seoses tellimuste kasvu ja töömahu suurenemisega ootame tööle keevitaja.