Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241106

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kiire kasvuga ootame oma meeskonda kogemustega keevitajaid.
Tööülesanneteks on keevitustööde teostamine vastavalt joonistele.

Ootused kandidaadile

- vähemalt 1 aastane töökogemus Keevitajana.
- tehnilise dokumentatsiooni ja jooniste lugemise oskus
- kehtiva tööohutus-ja tuletöökaardi omamine
- kiirus, täpsus, korrektsus, iseseisvus, kohusetundlikkus
- kasuks tuleb soome keele oskus ja oma auto kasutamise vöimalus- tööl käimiseks.

Ettevõte pakub

-pikaaegset töölepingut
-tasustamine tunnitöö alusel
-vajadusel majutust
-tööriietust

Lisainfo

Töö asub Kesk-Soomes.

Tööpakkumise number
#241106

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 10 - 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. november 2011
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2011
Lisainfo palga kohta:
Tasumine 2 korda kuus

Optima Mestarit Oy on Soome ettevöte, mis tegelb ehitus-ja metallitöödega. Suuname ka oma ettevötte töölisi tööle erinevatesse metallitööstustesse.

Vaata rohkem

Keevitaja