Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #810059

Keevitaja (roostevaba, alumiinium, must)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd pakume roostevaba ja/või alumiiniumi keevitajatele (keevitaja-koostaja)

Keevitaja töö meie ettevõttes on klientide poolt tellitud erinevate toodete, detailide, koostude ja seadmete koostamine ja keevitamine.

Projektipõhine tootmine - toodete varieeruvus on suur, kuid on ka korduvaid tooteid.

Töö eeldab tähelepanuvõimet, täpsust, töö kvaliteeti.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • eelnevat töökogemust keevitajana või vastavat haridust
  • jooniste lugemise oskust
  • täpsust
  • kohusetunnet ja kõrget kvaliteeti oma töös

Kasuks tuleb:

  • Roostevaba mööbli keevitamise ja koostamise kogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Häid ja stabiilseid töötingimusi
  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • Töötulemustele vastavat korralikku palka
  • Lisatasud vastavalt töö tulemustele
  • Tööd ühes vahetuses

NB! Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#810059

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 8 - 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. september 2022
Kuulutus sisestati:
29. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem