Värsked tööpakkumised

Keevitaja - prototüüpija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361062

Tööpakkumise number

361062

Töö kirjeldus

• MIG, TIG lehtmetalli keevitus
• toote prototüüpide keevitamine ja optimeerimine
• roostevabast terasest põlemiskambrite koostamine/keevitamine
• väikeseerias terasdetailide keevitamine ja järeltöötlus

Nõudmised kandidaadile

• keevitusalane väljaõpe
• kohusetunne, täpsus ja pingetaluvus
• jooniste ja koostejuhendite lugemise oskus
• eesti keele oskus suhtlustasandil
• kasuks tuleb eelnev töökogemus keevitusalal

Pakume vaheldusrikast ja mitmekesist tööd väikses ja sõbralikus kollektiivis, häid töötingimusi uues tootmishoones Mõigus, motiveerivat töötasu ning pikaajalist töösuhet. Korraldame regulaarseid motivatsiooniüritusi oma meeskonnale ning toetame ka tervislikke eluviise ning spordi harrastamist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2014

Pelltech OÜ on kiiresti arenev innovaatilises valdkonnas tegutsev ettevõte, mille põhitegevuseks on pelletipõletite projekteerimine ja tootmine. Kogu maailmas väga kiiresti populaarseks muutunud pelletitega soojuse tootmine muudab meie igapäevatöö nii tootearenduses kui ka müügis ja turunduses eriti mitmekülgseks ja väljakutsuvaks.