Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605977

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Indetek OÜ ootab oma meeskonnaga liituma
METALLITÖÖTLEMISE SPETSIALISTI

kelle peamisteks ülesanneteks on toitlustusseadmete ja lehtmetalltoodete valmistamine.
Tööülesannete hulka kuuluvad TIG-keevitamine ning koostamis- ja viimistlustööd.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
- Sul on kogemus metallitööstuses

- omad häid TIG-keevitusoskusi ja kogemusi metallkonstruktsioonide koostamisel
- saad hakkama inglise keelsete tehniliste jooniste lugemisega

- oskad organiseerida tootmistöid

Ettevõte pakub

Töö toimub esmaspäevast reedeni 8:00-16:30
ja asub Selja tee 15, Sauga alevik.

Ettevõte pakub stabiilset ja püsivat töösuhet, oskustest ja kogemustest sõltuvat töötasu,

sõbralikku ja kokkuhoidvat kollektiivi ning ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#605977

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2019
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Keevitaja