Värsked tööpakkumised

Keevitaja-lukksepp, сварщик- слесарь

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425768

Tööpakkumise number

425768

Töö kirjeldus

Detailide keevitamine, töötlemine, koostamine ja valmistamine vastavalt etteantud tööjuhistele ja joonistele.
Cварка и обработка конструкций , сборка и изготовление в соответствии с заданными чертежами.

Nõudmised kandidaadile

Erinevate metallide keevitamise oskus MIG/MAG ja TIG meetodil; heal tasemel lukksepatööde oskus; jooniste ja koosteprojektide lugemise oskus.

Cварка металлоконструкций методами MIG/MAG и TIG, навыки слесарных работ, умение читать чертежи.

Ettevõte pakub

Pakume kõrget palka kvalifitseeritud töö eest

Предлагаем высокую оплату за квалифицированную работу

Lisainfo

Täiendav informatsioon: tel. 56984364 Andrei Kelpman

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2016

OÜ Dieselland tegeleb erinevate diiseltoitesüsteemide nagu CR, UI/UP jt., kontrollimiseks ja seadistamiseks mõeldud stendide ning testrite tootmise ja turustamisega.