Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #652027

KEEVITAJA-KOOSTAJA (Viimsi)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Erinevate metallkonstruktsioonide koostamine ja keevitus.

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus:

  • Keevitaja; keevitaja-koostja; lukksepp-keevitaja. Nõutav töökogemus vähemalt 1 aasta või vastav kutseharidus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Kaasaegset töökeskkonda;
  • Häid töötingimusi;
  • Tükitööd, tasu vastavalt toodangule;
  • Tööd sisetingimustes;
  • Transpordikompensatsiooni.

Lisainfo

Koduleht http://www.vtmoodul.ee

Tööpakkumise number
#652027

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
28. mai 2020

VT Moodul OÜ on telekommunikatsiooni- ja energeetikasektorile erinevaid moodulhooneid valmistav ettevõte. 90% toodangust ekspordime erinevatele välisturgudele.

Vaata rohkem