Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #737766

Keevitaja- koostaja /Сварщик - сборщик

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Требования по профессии:
Чтение чертежей;
Навыки работы сборки металлоконструкций (в нашем случае – решетчатые настилы и ступени) из черного и нержавеющего металла;
Навыки полуавтоматической сварки по черному и нержавеющему металлу:
Навыки работы на сопутствующем оборудовании: ленточной пиле, гильотине, гибочных вальцах.

Vajaminevad oskused:
Jooniste lugemine;
Töökogemus metallkonstruktsioonide koostamisel nii mustast kui ka roostevabast metallist;
Oskus töötada poolautomaat keevitusega nii musta kui ka roostevaba metalli puhul;
Oskus töötada järgnevate tööriistadel ( lintsaag,giljotiin, painutusvaltsid).

Ootused kandidaadile

Требования по режиму работы:
B случае производственной необходимости работа посменно, сверхурочно и в выходные дни.

Tööreziim:
Tootmisest lähtuvalt peab töötaja olema valmis vahetustega tööks,ületunni tööks ja tööks puhkepäevadel.

Ettevõte pakub

Lisainfo

Kandideerimine toimub ainult läbi CV Keskuse portaali;
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt tööpakkumises näidatud kuupäeval. Kui selleks kuupäevaks ei ole Teiega ühendust võetud, siis kahjuks ei jõudnud Teie kandidatuur eelvoorust kaugemale. Äraütlevaid vastuseid konkursi algetapil ei saadeta.

Tööpakkumise number
#737766