Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521986

Keevitaja-koostaja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keevitaja peamiseks tööülesandeks on:
akumulatsooni paakide,surve mahutite
komplekteerimine,kokku keevitamine ja surve kontroll.

Ootused kandidaadile

oskus ja kogemus MIG/MAG ja TIG keevitusel
tehnilise dokumentatsiooni ja jooniste lugemis oskus
hea tehniline taip
Kasuks tuleb:
sertifikaatide olemasolu
autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

püsivat tööd ja palka arenevas ettevõttes
tööks vajalikku inventari ja isikukaitsevahendeid
vajadusel täiendavat väljaõpet
tasuta trantsporti Tartust tootmis kohta(Põlvamaa,ahja alev)

Tööpakkumise number
#521986

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
6. märts 2018

Muude metallpaakide; -reservuaaride ja -mahutite tootmine 2015infornew

Vaata rohkem