Keevitaja- koostaja/ Cварщик-сборщик VIP1

BLASTVENT OÜ

Tööpakkumise number

565990

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemiaega pakume tööd kogemustega keevitajale:
- kelle tööülesandeks on erinevate metallist detailide keevitamine (MIG/MAG keevitus)
- tööde teostamine vastavalt projektdokumentatsioonile ja tootmisjuhilt saadud juhistele ning ülesannetele
- tööohutusnõuete, tööriistade ning tööpiirkonna korrashoiu jälgimine

Сборка и сварка стальных конструкций в соответствии с чертежами.
При необходимости рихтовка или другие простые слесарные работы.
Корректное заполнение контрольных листов.
Содержание в порядке рабочего места и оборудования.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- erialane haridus või töökogemus sarnasel ametikohal (hiljutine vähemalt 3 aastat)
- teadmised metallide töötlemisest
- väga hea jooniste ja dokumentatsiooni lugemisoskus
- oskus kvaliteetselt keevitada ja kasutada mõõteriistu
- loogiline mõtlemine ja tehniline taiplikkus
- füüsiline vastupidavus, pingetaluvus, hea kuulmine ja nägemine
- täpsus,kohusetundlikkus, initsatiivikus ja korrektsus
- valmidus õppida ja omandada uusi oskusi

Профессиональное обучение и сертификат сварщика.
Опыт работы MIG/MAG сварки стальных конструкций.
Умение работать со сварочными чертежами и измерительными инструментами.
Точность, корректность, дисциплина и ответственность.

В работе пригодится:
Различные навыки слесарных работ в производстве металлоконструкций (сверловка, резка и гибка).

- konkurentsivõimelist ja tööle väärilist tasu (tasustamist nii aja- kui tükitöö alusel)
- arenemisvõimalusi, täiendav väljaõpe kohapeal
- kaasaegseid töötingimusi ja uut tehnikat
- võimalust asjalike ideede rakendamiseks
- pikaajalist stabiilset töösuhet
- head töökeskkonda ja toetavat meeskonda
- töökoht asub Tallinnas
NB! Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust!

Ответственную и интересную работу в международном предприятии
Долгосрочные и стабильные рабочие отношения
Заработную плату по договорённости
Хорошие рабочие и бытовые условия
При надобности дополнительное обучение
Дружественный коллектив
Рабочую одежду
Поддержку для увлекающихся спортом

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
8. november 2018
Brutopalk:
Alates 10 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Keevitaja- koostaja/ Cварщик-сборщик

Ettevõte Blastvent OÜ tegutseb aktiivselt Baltimaade ja Venemaa turul alates 2010. aastast.
Me omandasime edukalt metallitöötluse ja metalli korrosioonivastase kaitse segmendi alates 1997. aastast, 2010. aastaks kogutud intellektuaalne kapital ja kvalifitseeritud spetsialistid ühendati brändi Blastvent OÜ.

Pakutava toodangu valikusse kuuluvad:
Abrasiivaine transportimise vaakum- ja mehhaanilised süsteemid
Imublokid (tööstustolmuimejad)
Vaakum- ja mehhaanilised punkerkogujad
Tolmu tsükloneemaldid
Abrasiivaine kogumise mehhaanilised süsteemid
Abrasiivaine separatsiooniblokid
Koppelevaatorid
Tsentrifugaalventilaatorid
Õhupuhastamise statsionaarsed süsteemid normaalse, kõrge ja eritolmususe jaoks
Õhupuhastamise mobiilsed süsteemid konteinerites
Õhupuhastamise statsionaarsed ja mobiilsed süsteemid värvikambrite jaoks
Õhupuhastamise tsentraalsed ja lokaalsed süsteemid keevitussuitsu jaoks
Me oleme valmis pakkuma oma klientidele ka valmis komplekslahendusi haavlikambrite ja värvikambrite jaoks.

Ettevõtte pakutavad tooted on toodetud Eestis ja vastavad Euroopa liidu ohutusnõuetele.

Vaatan ettevõtte profiili