Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534600

Keevitaja (Holland)

CVKeskus.ee klient
Holland
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hollandisse vajame keevitaja-remondimees. MIG-MAG.
Roostevaba sorteerimise platsis vajame meest, kes saab teha remondittööd ning lukkseppa tööd: rasketehnika hooldus ja keevitamine enamasti poolautomaatiga, remont ja teiseid keevitamisega seotud tööd kohal.
Töö võib kesta mittu kuud, olge valmid kaua aega veeta välismaal.
Registreerimine Eesti firmale.

Ootused kandidaadile

- EU pass
- Kogemus
- Inglise keel suhtlustasandil
- Auto olemasolu ja load
- Halbade harjumuste puudumine
- Mittekonfliktsus kolleegidega ja naabritega.

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka
- Head töötingimused
- Tee maksumuse hüvitamine
- Majutus soodushinnaga

Tööpakkumise number
#534600

Asukoht:
Holland
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
13. mai 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem