Värsked tööpakkumised

Keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 589956

Tööpakkumise number

589956

Firma nimi peidetud keevitaja

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda keevitajat, kelle peamiseks ülesandeks on suuremõõtmeliste teraskonstruktsioonide koostamine ja keevitamine etteantud jooniste järgi.
Kasuks tuleb TIG-keevitusoskus ja sertifikaatide olemasolu.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kogemustega MIG/MAG keevitaja, kes oskab lugeda tehnilisi jooniseid.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • tööd ühes vahetuses, stabiilset töötasu ja lisatasusüsteemi
  • transporti tööle ja tagasi nii Tallinnast kui ka mujalt Eestist
  • motivatsioonipaketti, mis sisaldab muuhulgas spordikompensatsiooni ja ühisüritusi.
  • vajadusel täiendõpet

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2019
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2019

Maru Metall AS on teraskonstruktsioonide projekteerimisele ja tootmisele spetsialiseerunud Maru kontserni kuuluv ettevõte, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1996.
Oleme oma tegutsemisaastate jooksul kujunenud Eestis juhtivaks teraskonstruktsioonide tootjaks ja arvestatavaks ning usaldusväärseks partneriks ka teistes Euroopa riikides.