Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517633

Keevitaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keevitaja peamiseks tööülesandeks on toruõmbluste ettevalmistus ja keevitamine (MMA/TIG). Toru läbimõõtudeks on 60mm kuni 1200mm.

Ootused kandidaadile

-varasem töökogemus keevitajana nii sisetöödel kui välistingimustes
-tehnilise dokumentatsiooni ja jooniste lugemise oskus
Kasuks tuleb:
-sertifikaatide olemasolu
-autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

-konkurentsivõimelist töötasu
-kaasaegset töökeskkonda
-toetavat meeskonda
-tööks vajalikku inventari ja isikukaitsevahendeid

Tööpakkumise number
#517633

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2018
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2018

Aktsiaselts KE INFRA eelkäija Küte ja Ehitus AS asutati 1993.aastal eesmärgiga osutada kvaliteetset ehitus- ja torutehnilisi lahendusi pakkuvat teenust peamiselt energeetika objektidel. Tänaseks on ettevõte kasvanud Eesti suurimaks soojusenergia infrastruktuuri ja tuleohutussüsteemide planeerimisele, rajamisele ning renoveerimisele keskendunud insenerorganisatsiooniks.

Vaata rohkem

Keevitaja