Tootearenduse keemik
Tööpakkumise number #834023

3
Henkel Balti Operations OÜ
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

SINU ROLL:

  • Vastavalt tootearendusplaanile arendustööde teostamine
  • Uute toodete väljatöötamine ja olemasolevate arendamine
  • Uute tehnoloogiate juurutamine tootmisesse
  • Tagab toodete vastavuse rahvusvahelistele kemikaaliohutuse ja -tervishoiu nõuetele ning muudele eeskirjadele
  • Koostöö tarnijatega ja lisaks ka tootmis- ja turundusosakonnaga
  • Tehnoloogiliste protsesside arendamine ja jälgimine tehases

Ootused kandidaadile

SINU OSKUSED:

  • Magistrikraad keemias, materjaliteaduses või materjalitehnoloogias
  • Väga hea inglise keele oskus
  • Huvi tootearenduse vastu
  • Oskus analüüsida ja lahendada tehnoloogisi ülesandeid
  • Tahe areneda ja oled valmis koostööks ettevõtte siseselt kui ka väliste partneritega

Tööpakkumise number
#834023

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2023
Tootearenduse keemik Tootearenduse keemik

Henkelis saad olla tuleviku teerajaja ja kujundada ise oma karjääri. Sul on võimalus viia oma ideed ellu töötades koos ülemaailmse meeskonnaga. Henkelile kuuluvad maailma juhtivad kaubamärgid ja tehnoloogiad omas valdkonnas, koostöös meie kiirelt areneva ja kõrge tootlikkusega ärimudeliga on sul lugematu hulk võimalusi arendadaa oma oskusi ja avastada uusi võimalusi. Töötades Henkelis saad sa panustada jätkusuutlikumasse tulevikku ja me omakorda võimaldame sulle töökeskkonna mis on elujõuline, toetab mitmekesisust ja ühtekuuluvust. Kui oled valmis väljakutseks siis liitu meie meeskonnaga ja jäta endast jälg tulevikku.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
LABORANT MTÜ Eesti Taevanähtuste Uurimisagentuur
LABORANT MTÜ Eesti Taevanähtuste Uurimisagentuur • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
MOLEKULAARDIAGNOSTIKA SPETSIALIST Pärnu Haigla SA
MOLEKULAARDIAGNOSTIKA SPETSIALIST Pärnu Haigla SA • Pärnu
Pärnu
5 p. tagasi
PROTSESSIINSENERID Scanfil OÜ
5 p. tagasi
PROTSESSIINSENERID Scanfil OÜ • Pärnu
Pärnu
PROTSESSISPETSIALIST Scanfil OÜ
PROTSESSISPETSIALIST Scanfil OÜ • Pärnu
Pärnu
PLATSIMEISTER Rentimon OÜ
4 päeva jäänud
PLATSIMEISTER Rentimon OÜ • Pärnu
Pärnu
Vaatan kõiki