Värsked tööpakkumised

Keemik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439580

Tööpakkumise number

439580

Töö kirjeldus

• Toormaterjalide ja valmistoodete (ravimite) keemiliste ja füüsikalis-keemiliste analüüside teostamine;
• Vajadusel proovide võtmine;
• Analüüside tulemuste registrite pidamine - töö LIMS (Laboratory Information Management System) süsteemis;
• Laboris kasutatavate mõõteseadmete ja -vahendite kontroll, hooldus ja kalibreerimine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
· Keemiaalast kõrgharidust või selle omandamist;
· Teoreetilisi teadmisi kromatograafia, spektromeetria jm instrumentaalanalüüsimeetodite alal;
· Täpsust, korrektsust ja analüütilist mõtlemist;
· Head arvuti kasutamise oskust;
· Head eesti keele oskust kõnes ja kirjas;
· Head erialase inglise keele oskust.
Kasuks tulevad
· Töökogemus laboris;
· Töökogemus HPLC, GC ja spektraalanalüüsi seadmetel.
· Teadmised analüütilises keemias ja laboratoorsete analüüside kvaliteedi tagamisest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Huvitavat ja hästi eesmärgistatud tööd
Väljaõpet, ainulaadset töökogemust steriilseid ravimeid tootvas Eesti ettevõttes
Erialast koolitust,
Meie sõbraliku meeskonna tuge
Motiveerivat palka.

Lisainfo

Asume Harju maakonnas Viimsis (sõita piki mere äärt - restoran "Paat" edasi kuni keerab paremale Kelvingi peale seal juba näha suunaviidad) Meieni
toob vaid marsuutakso "Viimars" KODULEHT http://www.viimars.ee/Bussnr260uus.php

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
7. september 2016
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1000 EUR kuus

Interchemie werken “De Adelaar” Eesti AS on steriilsete ja mittesteriilsete veterinaarravimite tootja Eestis.
Interchemie werken De Adelaar Eesti AS ekspordib veterinaarravimeid 105 riiki maailmas.
Firma eesmärgiks on kasvada üheks suurimaks oma valdkonnas.
“Lisainfo firma kohta www.interchemie.com”