Värsked tööpakkumised

Keemia talituse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238032

Tööpakkumise number

238032

Töö kirjeldus

Ametikoha põhiülesandeks on keemia talituse töö korraldamine ja arendamine kooskõlas kvaliteedijuhtimissüsteemi nõuetega.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on keemiaalane kõrgharidus, toidukontrollialased teadmised, praktilise töö kogemus laboris,
hea pingetaluvus, tulemustele orienteeritus ning inglise keele oskus.
Kasuks tuleb eelnev juhtimiskogemus.

Pakume enesetäiendamise võimalusi, kaasaegset ja arenevat töökeskkonda ning stabiilset sissetulekut.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2011
Kuulutus sisestati:
30. august 2011

Veterinaar- ja Toidulaboratoorium (VTL) on Põllumajandusministeeriumi hallatav riigiasutus.
VTL-i tegevusvaldkondadeks on uuringute teostamine loomahaiguste diagnoosimiseks ning analüüside teostamine toidutoorme, toidu, vee ja söötade ohutuse ning kvaliteedi kontrollimiseks.