https://www.cvkeskus.ee/360714

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Keemia- ja keskkonnaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360714

Tööpakkumise number

360714

Töö kirjeldus

kes vastutab keemia ja keskkonna alase temaatika ning jätkusuutliku tootmise ning kemikaalide kasutamisega seotud valdkonna eest. Spetsialist toetab oma tegevusega projektijuhte, tootmisüksuste juhte ja R&D osakonda otsides võimalusi efektiivsuse kasvuks.
Keskkonnaspetsialisti ülesanneteks on m.h. keemia ja jätkusuutliku tootmise alaste andmete kogumine ja säilitamine andmebaasis, keemiaga seotud keskkonnariskide hindamise koordineerimine, läbiviimine ja mittevastavuste likvideerimise korraldamine, töötajate kaasamine ja teavitamine keskkonnateadlikkuse tõstmise kaudu (sisekoolitused jm teavitustegevus), enese keskkonnaregulatsioonide, materjalide ja uuendustega kursis hoidmine ning selle teabe jagamine.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldatakse:
- keemiaalast kõrgharidust (vähemalt bakalaureuse kraad)
- huvi tootmisettevõtte keskkonnatemaatika vastu
- head inglise keele oskust
- iseseisvust ja algatusvõimet
- süsteemsust ja enesetäiendusvajadust
- orienteeritust saavutustele
- soovi ja oskust keskkonnateadlikkuse arendamiseks ettevõttes
- suhtlemis- ja teadmiste edastamise oskust

Kasuks tuleb keemia või keskkonna alane töökogemus era- või avalikus sektoris, vastava seadusandluse tundmine ja teadmised EU standarditest.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub huvitavaid väljakutseid ja mitmekesist tööd rahvusvahelises tootmisorganisatsioonis, täiendkoolitusi, turule vastavat töötasu ja muid soodustusi.


Lisainfo

Töökoht Rakveres või Tallinnas.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2014
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2014

FIRMA NIMI PEIDETUD

Personaliotsingufirma Ariko Reserv kliendiks on JELD-WEN.
JELD-WEN Europe on Euroopa juhtiv uste ja ukselahenduste tootja. Pakume erinevaid lahendusi vastavalt kliendi vajadustele: standarduksed, turvauksed, eriti kõrge kvaliteediga eksklusiivsed uksed, erilahendus- ja projektiuksed. JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Põhja-Euroopa osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja JELD-WEN Inc. koosseisu. JELD-WEN kontserni rohkem kui 150 tootmisüksuses üle maailma töötab umbes 25 000 inimest. JELD-WEN Eesti AS-is töötab pea 800 inimest. Vt www.jeld-wen.ee.