Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316878

Keemia ja bioloogia õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Kopli Ametikool otsib oma meeldivasse kollektiivi keemia ja biloogia õpetajat.
Õpetaja töö eesmärgiks on õpilaste suunamine, õpetamine ja kasvatamine. Vastavalt töökavale materjalide ettevalmistamine ning selle kvaliteetne edastamine.

Õppeainete maht 2013/2014 õppeaastal:
Keemia- 102 õppetundi
Bioloogia- 102 õppetundi

Ootused kandidaadile

1) pedagoogiline kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas või
2) muu kõrgharidus õpetatavas ainevaldkonnas ja läbitud 160-tunnine pedagoogika kursus.

Ettevõte pakub

võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi
toetavat ja sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#316878

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. september 2013
Kuulutus sisestati:
13. august 2013
Lisainfo palga kohta:
Vastavalt Tallinna Linnavolikogu määrusele „Tallinna Haridusameti hallatavate asutuste töötajate töötasustamise alused

TKAK pakub kutseõpet keskhariduse baasil, kutsekeskharidusõpet, kutseõpet põhiharidusnõudeta ja kutseõpet põhihariduse baasil!

Koolis on loodud kaasaegne õppekeskkond ja õpetamisel on põhirõhk tänapäevasel tehnoloogial ning praktilisel tegevusel. TKAK head koostööpartnerid on Tallinna suured ning tuntud tööandjad nagu BLRT Grupp, Tallinna Linnatranspordi AS, AS Tallinna Vesi, Tallinna Loomaaed, Kadrioru Park jt., kus TKAK õpilased saavad praktilisi tööoskusi arendada. TKAK on Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu (EKHHL) ja Eest Ehitusettevõtjate Liidu (EEEL) liige.

Vaata rohkem