Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668289

Kaupluse koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Korra ja puhtuse hoidmine kaupluse ruumides
  • Töö põrandapesuriga

Ootused kandidaadile

  • Oskus säilitada puhast ja korras keskkonda
  • Oskus töötada dünaamilises keskkonnas
  • Positiivne ja kliendile orienteeritud suhtumine

Ettevõte pakub

  • Sotsiaalseid garantiisid
  • Palgatõusu kvalifikatsiooni tõusmisel ja tööstaaži pikenemisel
  • Täistööajaga töötamisel brutotöötasu katseajal 780 eurot ja pärast katseaja lõppu 840 eurot.

Olete oodatud kandideerima!

Lisainfo telefonil:+372 5305 1593
Kandideerige seda veebilehte kasutades või tulge DEPO ajutisse büroosse (Veskiposti 1, Tallinn) ja täitke kandideerimise ankeet.

Tööpakkumise number
#668289

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2020
Kuulutus sisestati:
16. september 2020

DEPO on 100% Läti kapitalil põhinev ettevõte, kes avab käesoleva aasta suvel Tallinnas oma esimese ehituskaupluse. Kaupluses pakume tööd ca 200 töötajale.

Vaata rohkem