Tööpakkumise number #697744

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa

Töö kirjeldus

  • toidu- ja tarbekaupade kaupluse töö korraldamine;

  • kaupade tellimine ja väljapanek;

  • personali juhtimine, arendamine ja motiveerimine;

  • klientidega suhtlemine ning osalemine müügitöös;

  • aktiivse ja kvaliteetse klienditeeninduse tagamine.

Ootused kandidaadile

  • koostöövõime;

  • meeskonnatöö oskus;

  • planeerimise ja prognoosimise oskus;

  • väga hea suhtlemis- ja enesekehtestamisoskus;

  • kontrollib ja arendab enda ja teiste tegevust;

  • kasuks tuleb eelnev juhtimiskogemus;

Ettevõte pakub

  • eneseteostamise võimalust;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#697744