KAUPLUSE JUHATAJA - Tule juhi ZARA moemaailma!
Tööpakkumise number #813827
Veebipõhine värbamine

1
Apranga OÜ
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

- kaupluse, osakondade juhtimine ning personalitöö efektiivne korraldamine;
- müügieesmärkide elluviimine koos tiimiga ja tulemuslik juhtimine;
- eeskujuliku klienditeeninduse tagamine;
- aruandlus ja töötulemuste analüüs.

Ootused kandidaadile

- Sul on eelnev juhtimiskogemus jaekaubanduses;
- Sul on hea analüüsi-, planeerimis- ja organiseerimisvõime;
- Sa oled hea meeskonnamängija;
- valdad inglise keelt kõnes ja kirjas.

- tugevat juhtide tiimi, kellele saad toetuda kõikides küsimustes - Eestis kui kogu Baltikumis;
- vaimsele tervisele suunatud koolitusi ja mentorlust;
- täiskoormusega tööd;
- tööpäevad 8 tunnised graafiku alusel;
- sporditoetust igakuiselt 30€ (Stebby);
- sõbrasoovitus 100€;
- ägedaid tööriideid.

Tööpakkumise number
#813827

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
16. september 2022
KAUPLUSE JUHATAJA - Tule juhi ZARA moemaailma! KAUPLUSE JUHATAJA - Tule juhi ZARA moemaailma!

Apranga OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
SPORTLAND OUTLET CENTRE KAUPLUSE JUHATAJA Sportland Eesti AS
SPORTLAND OUTLET CENTRE KAUPLUSE JUHATAJA Sportland Eesti AS • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
JUHATAJA ASETÄITJA KRISTIINE KESKUSE MOHITO KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ
6 p. tagasi
JUHATAJA ASETÄITJA KRISTIINE KESKUSE MOHITO KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
JUHATAJA ASETÄITJA KRISTIINE KESKUSE HOUSE KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ
JUHATAJA ASETÄITJA KRISTIINE KESKUSE HOUSE KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
JUHATAJA NEW YORKER ESTONIA OÜ
JUHATAJA NEW YORKER ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 4
KAUPLUSE DEKORAATOR TALLINNA PIIRKONNAS H&M HENNES&MAURITZ OÜ
1280 €/kuus
4
KAUPLUSE DEKORAATOR TALLINNA PIIRKONNAS H&M HENNES&MAURITZ OÜ • Tallinn
1280 €/kuus
Tallinn
Vaatan kõiki