Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241250

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupluse arendamine ning igapäevatöö ja inimeste juhtimine Rahva Raamatu Tasku Keskuse kaupluses:
eelarve koostamine, selle täitmise jälgimine,
väljapanekute organiseerimine,
töötajate juhendamine ja uute väljaõpetamine,
kaupade tellimine,
uute ideede algatamine ja elluviimine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
- omad kõrgharidust
- Sulle meeldib lugeda
- omad vähemalt 2 aastast juhtimiskogemust teeninduse või kaubanduse vallas
- oled eesmärgile pühendunud
- oskad kiiresti reageerida ja iseseisvalt otsuseid langetada
- oled hea organiseerimis- ja juhtimisvõimega
- oled väga hea suhtleja
- oskad suhtlustasandil inglise ja vene keelt

Pakume tööd kindlate väärtustega kiiresti arenevas ettevõttes, konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti, meeldivat töökeskkonda, firmasoodustusi ning abivalmis kolleege.

Lisainfo

Kandideerimisel palume ära märkida oma palgasoov.

Tööpakkumise number
#241250

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2011

Rahva Raamat AS on eestimaine raamatuäri, mis on tegutsenud juba pea 100 aastat. Oleme Eesti suurim jae- ja hulgimüügiga tegelev raamatukaubandusettevõte, kelle teenindada on lisaks oma kauplustele Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis ja Kuressaares ka Selver, Prisma, enamik Eesti raamatukogusid ja raamatukauplusi.

Vaata rohkem