Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307670

Kaupluse juhataja Tallinn/Harjumaa piirkonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle tööks on kaupluse efektiivne juhtimine eesmärgiga kindlustada klientide ja töötajate rahulolu ning üksuse finantseesmärkide täitmine.

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt kõrgharidus või selle omandamine;
  • meeskonna juhtimise kogemus;
  • varasem töökogemus kaubandusettevõttes;
  • tulemustele orienteeritus;
  • eesmärkide seadmise oskus;
  • kliendile orienteeritus;
  • algatusvõime ja sihikindlus plaanitu elluviimisel;
  • isiklik motiveeritus ja vastutusvõime;
  • koostöövalmidus;
  • väga head arvuti kasutamise oskus (Excel, Word, Outlook);
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
  • vene keele oskus suhtlustasandil.

  • karjääri- ning eneseteostamise võimalust Eesti suurettevõttes;
  • tööalast koolitust ja hindamatut praktilist töökogemust;
  • professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid;
  • Partnerkaardi lisasoodustust Selveri töötajatele;
  • Spordiseltsiga liitumise võimalust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos kaaskirjaga.

Tööpakkumise number
#307670

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2013
Kuulutus sisestati:
13. mai 2013

Selver on Eesti kapitalil tegutsev juhtiv jaekett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 39 kauplust üle Eesti ja 2 Gurmee kauplust Tallinnas. Selver annab tööd ligi 2100 inimesele.

Vaata rohkem