Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #175783

Kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupluse töö juhtimine vastavalt määratletud kontseptsioonile ning eesmärkidele
- kaupluse personali juhtimine ning nende töökorralduse planeerimine
- kaubavarude planeerimine
- arvestuse korraldamine, aruandlus

Nõudmised kandidaadile

- kõrgem või erialane kesk-eriharidus
- NÕUTAV eelnev juhtimisalane töökogemus kaubandus- või teenindussfääris (soovitavalt
toidukaubanduses) vähemalt 3 aastat keskastme või allüksuse juhina
- kaubandust reguleerivate õigusaktide tundmine
- hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
- ausus ja kohusetundlikkus
- hea arvutikasutamisoskus (tavaprogrammid)

  • kaasaegseid töötingimusi uues, esinduslikus toidukaupluses Tallinna kesklinnas
  • võimalust kujundada oma meeskond ja selle eest vastutada
  • tugevat organisatsioonipoolset toetust
  • stabiilset töökohta stabiilselt arenevas firmas
  • erialaseid koolitusi parimatelt spetsialistidelt
  • konkurentsivõimelist töötasu koos motiveerivate lisatasudega
  • telefonikõnede jm kompensatsiooni
  • ühisüritusi ja ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Töökohaks on uus, sügisel avatav esinduslik toidukauplus Tallinna kesklinnas.

Tööpakkumise number
#175783

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
26. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
26. märts 2009

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti
kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning
välisfirmadele.

Argos Groupi kliendiks on Eestis tegutsev jaekaubandusettevõte.

Vaata rohkem