KAUPLUSE JUHATAJA TALLINNA PIIRKONNAS
Tööpakkumise number #802768
Veebipõhine värbamine

7
H&M HENNES&MAURITZ OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

TÖÖÜLESANDED:

  • kaupluse töö juhtimine, planeerimine ja igapäevaelu korraldamine;
  • suurepärase klienditeeninduse tagamine;
  • müügieesmärkide elluviimine;
  • meeskonna koolitamine ja motiveerimine;
  • liidriks ja eeskujuks olemine.

Ootused kandidaadile

  • Sa omad varasemat meeskonna juhtimise kogemust;
  • oskad heal tasemel inglise keelt;
  • oled hea organiseerimisvõimega meeskonnamängija;
  • kasuks tuleb varasem kogemus jaemüügis.

Ettevõte pakub

  • põhjalikku väljaõpet ja abivalmis meeskonda;
  • tööd graafiku alusel (8 tunnised vahetused);
  • müügiboonust;
  • väärtuspõhist töökeskkonda (loe lisaks: hm.com)
  • soodustust kõikidele H&Mi kaubamärkidele üle maailma: H&M, COS, Monki, Weekday, & Other Stories, ARKET (ka e-poed).

Rohkem infot leiad career.hm.com

Lisainfo

Kandideeri läbi tööportaali või läbi meie karjäärilehe: career.hm.com.
Edastades meile oma CV nõustute isikuandmete töötlemise põhimõtetega värbamisprotsessis.

Tööpakkumise number
#802768

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : 1700 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. september 2022
Kuulutus sisestati:
2. august 2022
KAUPLUSE JUHATAJA TALLINNA PIIRKONNAS KAUPLUSE JUHATAJA TALLINNA PIIRKONNAS

H&M HENNES&MAURITZ AB (H&M) ON ASUTATUD 1947. A ROOTSIS NING SAANUD TASKUKOHASE JA KAASAEGSE KÕRGMOE SÜNONÜÜMIKS. H&M PAKUB LAIA TOODETE VALIKUT NII NAISTELE, MEESTELE, NOORTELE KUI KA LASTELE NING FIRMA RÕIVAKOLLEKTSIOONID ON LOODUD FIRMA ENDA DISAINERITE, MODELLEERIJATE JA OSTJATE POOLT. H&MIL ON ENAM KUI 171 000 TÖÖTAJAT JA ÜLE 4900 KAUPLUSE 71 RIIGIS ÜLE MAAILMA, KAASA ARVATUD FRANTSIISTURGUDEL. ROHKEM INFOT LEIAB AADRESSILT HM.COM.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
Veebipõhine värbamine KAUPLUSE JUHATAJA - TULE JUHI ZARA MOEMAAILMA! Apranga OÜ
1
KAUPLUSE JUHATAJA - TULE JUHI ZARA MOEMAAILMA! Apranga OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 8
KAUPLUSE JUHATAJA TALLINN DE LA GARDIE LINDEXISSE Lindex Estonia
8
5 päeva jäänud
KAUPLUSE JUHATAJA TALLINN DE LA GARDIE LINDEXISSE Lindex Estonia • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
JUHATAJA NAUTICA KESKUSE CROPP KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ
3 päeva jäänud
JUHATAJA NAUTICA KESKUSE CROPP KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
JUHATAJA NEW YORKER ESTONIA OÜ
JUHATAJA NEW YORKER ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 p. tagasi
Veebipõhine värbamine ROTERMANNI KVARTALI BERSHKA OOTAB ENDA TIIMI JUHATAJA ASETÄITJAT! Apranga BEE OÜ
1
3 p. tagasi
ROTERMANNI KVARTALI BERSHKA OOTAB ENDA TIIMI JUHATAJA ASETÄITJAT! Apranga BEE OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki