Kaupluse Juhataja Tallinna H&Mi 1600 €/bruto
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #629677

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Tallinna piirkonda H&M-i kaupluse juhatajat. Pakume Sulle põhjalikku koolitust, ning peale seda vahvat töökohta ühes meie Tallinna kaupluses.

Koormus: Täistööaeg 40 tundi/nädalas
Palk: 1600 €/bruto kuupalk
Leping: Tähtajatu
Alustamise aeg: Kokkuleppel

Detailsema info Kaupluse Juhataja rolli kohta leiad lehelt http://www.hm.com/career

Nõudmised kandidaadile

  • Valdad Eesti ja Inglise keelt oskuslikult (koolituse üks osa inglise keeles)
  • Sul on kogemus kaubanduses (soovitavalt riidekaupluses)
  • Sul on kogemus inimeste juhtimises (projektijuhtimine tuleb kasuks)

Ettevõte pakub

- Motiveerivat kuupalka
- Personalisoodustust,et saaksid ostelda veelgi vähema eest
- UUS! Peale katseaja lõppu (4 kuud) spordikompensatsioon 30 € kuus Sport ID keskkonnas
- Sissejuhatavad koolitused
- Arenemisvõimalused
- Täistööaega 40 tundi/nädalas (8 tunnised vahetused)
- Tööaeg graafiku alusel (Erinevad vahetused ja valmisolek kuni kahel nädalavahetusel töötama)

Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.

Tööpakkumise number
#629677

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
28. november 2019

H&M HENNES&MAURITZ AB (H&M) ON ASUTATUD 1947. A ROOTSIS NING SAANUD TASKUKOHASE JA KAASAEGSE KÕRGMOE SÜNONÜÜMIKS. H&M PAKUB LAIA TOODETE VALIKUT NII NAISTELE, MEESTELE, NOORTELE KUI KA LASTELE NING FIRMA RÕIVAKOLLEKTSIOONID ON LOODUD FIRMA ENDA DISAINERITE, MODELLEERIJATE JA OSTJATE POOLT. H&MIL ON ENAM KUI 173 000 TÖÖTAJAT JA ÜLE 4900 KAUPLUSE 71 RIIGIS ÜLE MAAILMA, KAASA ARVATUD FRANTSIISTURGUDEL. ROHKEM INFOT LEIAB AADRESSILT HM.COM.

Vaata rohkem