Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 526792

Tööpakkumise number

526792

Töö kirjeldus

SINU TÖÖKS ON
Üksusele püstitatud eesmärkide täitmine
Kaupluse igapäevatöö korraldamine
Suurepärase teeninduse tagamine kaupluses
Tiimi juhtimine ja arendamine
Müügitulemuste analüüs ning aruandlus
Koostöö teiste üksustega

Nõudmised kandidaadile

EELDAME, ET SUL ON
Varasem töökogemus kaubanduses vastutaval ametikohal
Valmisolek juhtida meeskonda
Oskus analüüsida ning esitleda müügitulemusi
Head teadmised Exceli kasutamisvõimalusest
Väga hea kirja- ja väljendusoskus eesti keeles; inglise ja vene keeles suhtlustasandil

Ettevõte pakub

PAKUME
Mitmekülgset tööd
Toetavat meeskonda
Põhitasu + tulemustasu
Sportimissoodustust

Lisainfo

Sobilike kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt nädala jooksul peale kuulutuse aegumist.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. mai 2018
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2018

Meie kauplustest leiad eest sõbralikud töötajad, keda paeluvad uudsus, vaheldusrikkus ja nutikus, mis tehnikamaailmaga kaasas käivad.
Ootame endi sekka rõõmsaid ning abivalmis inimesi, kes tunnevad, et just müük ja klientide nõustamine on nende kutsumus. Tule ka siis kui see on Sinu esimene samm töömaailmas. Me aitame Sul sisse elada ja areneda. Pea kõik meie tänased kaupluste juhid on alustanud klienditeenindajatena.
Vaata ka meie e-poodi www.klick.ee, siis näed, mis meil silma särama paneb.