Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398124

Tööpakkumise number

398124

Firma nimi peidetud Kaupluse juhataja

Töö kirjeldus

Kaupluse juhataja töö eesmärgiks on juhitava müügiüksuse efektiivse töökorralduse ning professionaalse ja sõbraliku klienditeeninduse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind, kui:
• Sul on eelnev meeskonnajuhtimise kogemus;
• Sul on soov anda panus meie klienditeeninduse kvaliteeti;
• Omad väga head suhtlemis- ja koostööoskust;
• Oled positiivne, ambitsioonikas ning sihikindel eesmärkide saavutamisel;
• Omad väga heal tasemel väljendusoskust nii eesti kui vene keeles;
• Sind huvitavad tervislik eluviis ja liikumine;
• Oled abivalmis, avatud ning talud hästi pingelisi tööpäevi.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd Eestimaises pereettevõttes;
• Tööalast väljaõpet, täiendkoolitusi;
• Rõõmsameelset ning kokkuhoidvat meeskonda;
• Konkurentsivõimelist palka, müügiboonuseid;
• Mitmeid soodustusi ja toredaid ühiseid tegemisi;
• Võimalust julgustada Eesti inimesi liikuma.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2015

Rademar on Eesti ettevõte, kus töötavad kompetentsed ja pühendunud inimesed. Ettevõte alustas oma tegevust 1992 aastal ning meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on spordi- ja vabaaja toodete jaemüük. See on ettevõte, kus kantakse ühiseid väärtushinnanguid läbi liikumise ja üksteise julgustamise. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele asjatundlikku ja sõbralikku teenindust ning kaupade ja teenuste parimat valikut.