Värsked tööpakkumised

Kaupluse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192590

Tööpakkumise number

192590

Töö kirjeldus

Jõhvi linnas asuva kaupluse igapäevase töö juhatamine, klientide teenindamine ning aktiivne müük (suhtlemine mööblitootjatega, nende nõustamine, uute toodete tutvustamine).
Töö iseloom eeldab huvi / orienteerumist mööblitootmise valdkonnas.

Nõudmised kandidaadile

-Väga hea suhtlemisoskus
-Otsustus- ja vastutusvõime
-Algatusvõime ja iseseisev mõtlemine
-Ausus
-Väga hea eesti ja vene keele oskus, inglise keele oskus on suureks plussiks
-Arvuti kasutamise oskus
-Eelnev müügitöö- ja juhtimiskogemus

Pakume huvitavat ja rutiinivaba tööd, töökohta koos arvuti ja printeriga, konkurentsivõimelist, tulemustest lähtuvat töötasu.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
16. märts 2010

AS Mööblifurnituur on asutatud 1994. aastal Tartus. Firma peakontor ja keskladu asuvad Reolas, mõni kilomeeter Tartu linnast. AS Mööblifurnituur tegeleb mööbli- ja sisustustarvikute maaletoomise ning jae- ja hulgimüügiga Eestis, Lätis ja Leedus. Firma omab esindusi Tartus, Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, ja Narvas.
Oleme saksa furnituurifirma Häfele esindaja Eestis, samuti paljude itaalia firmade nagu Camar, Italiana Ferramenta, Vibo, Salice esindaja.